Вікторія Веремієнко, директорка з маркетингу та комунікацій Run Ukraine, під час виступу на першій всеукраїнській конференції зі спортивного маркетингу SBC SUMMIT UKRAINE поділилася про те, як війна вплинула на роботу компанії та її підходи до бізнесу.
24 лютого 2022 року два співвласники Run Ukraine, Дмитро Черніцький та Іван Третьяков, пішли добровольцями до ЗСУ захищати Україну і досі її захищають. Після цього, коли два батькa взяли зброю і пішли нас захищати, ми почали думати, як розвивати цей бізнес надалі. Ми визначили дві основні позиції на які покладаємося в будь-якому рішенні. Перша – всі наші проекти є благодійними, хоча не на 100 відсотків, адже це бізнес і маємо заробляти. Ми як український бізнес можемо допомагати і купувати те, що буде нищити ворога. Тому ми найчастіше купуємо зброю, дрони та все, що може летіти. Друга – ми відмовилися від співпраці з російським бізнесом та бізнесом, який досі не вийшов з території Росії. Ми розірвали багаторічний контракт з Wizz Air. Тоді ми залишилися без титульного партнера, але ми знайшли український бізнес та знайшли правильні аргументи, щоб підписати багаторічний контракт. Майже щомісяця до нас приходять бренди, які не вийшли з російського ринку, але мають достатній бюджет і хочуть співпрацювати. Ми відмовляємо, бо в цьому питанні не може бути кілька позицій. Компанія, яка платить податки Росії, і на ті кошти купуються ракети, які летять у наш дім, не може рекламуватися на подіях Run Ukraine
Також під час конференції директор з маркетингу iGaming-компанії FAVBET Євген Яценко розповів, на що треба звернути увагу українським спортивним клубам та компаніям, аби стати привабливішими для потенційних спонсорів.